Кухні

Кращі зразки сучасних кухонних меблів не просто поєднують у собі естетику, надійність та ергономічність, а й, будучи центром житлового приміщення, задають тон для оформлення всього простору. Індивідуальний підхід та широкий асортимент матеріалів дозволяють нам створювати нестандартні проекти в єдиному стилістичному рішенні для житлових зон із різним функціональним призначенням.

Традиційно високим попитом та довірою наших клієнтів користуються меблі провідних європейських виробників DREWPOL, BRW, STOLZEN (Польща) – МДФ, шпон, натуральне дерево, візуальна досконалість та якість яких створюють неповторну атмосферу класичного інтер’єру.

Наслідуючи тенденції меблевої моди, ми широко застосовуємо інноваційні фасадні матеріали, що поєднують естетичну бездоганність та унікальні експлуатаційні характеристики для створення сучасних практичних та довговічних меблів. Міцність, термо- та вологостійкість, гігієнічність та легкість у догляді у поєднанні з прогресивними технологіями кромкування роблять їх незамінними на кухні (плити AQUAFRONT (Польща), Rehau (Німеччина), ALVIC (Іспанія), FENIX (Італія) та ін. Палітра декорів (ультраматові, суперглянцеві, структуровані з імітацією каменю, бетону, цементу та ін.) розширює межі фантазії та можливості виробників меблів

Нашими партнерами є лише перевірені світові бренди, які визнані найкращими у своєму сегменті: бездоганні технології руху та відкривання (Blum, Hettich, Hafеle та ін.) забезпечать комфорт та тривалий термін служби Ваших меблів, а стільниці з акрилату (Montelli, Staron, Tristone, Corian та ін.), кварциту (Silestone, Radianz, Caesarstone та ін.) та листової кераміки (Laminam, Dekton та ін.) порадують вишуканими декорами та високими споживчими якостями.

У створення Вашої ідеальної кухні ми вкладаємо свою душу, досвід та професіоналізм!

Слідкуйте за новинками!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *