Головна

20160705_134916

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

  Фірма “Петрович” заснована у м. Кременчуці у 1993 році та спеціалізується на виробництві корпусних меблів. Основний напрямок – виробництво меблів будь-якої складності за індивідуальним дизайн-проектом, що дозволяє створювати ексклюзивні меблі, даючи можливість клієнту реалізувати власний погляд на стиль та інтер’єр будинку.

            Продукція фірми “Петрович” орієнтована на споживача з різним рівнем доходів – від економічних та середньо-бюджетних варіантів до респектабельних комплектів меблів із високоякісної деревини європейського виробництва.

         Фірма “Петрович” пропонує різні за призначенням та стилістикою меблі: кухні, вітальні, спальні, дитячі, вбиральні кімнати, шафи-купе, столи та стільці для кухонь та віталень.

       Компанія має власне виробництво, оснащене сучасним обладнанням, розвинену матеріально-технічну та транспортну базу, що дозволяє здійснювати повний комплекс додаткових сервісних послуг.                                         

dizainproektinterera

                        Наші послуги:                                       

• Виїзд до замовника та замір приміщення

• Консультація дизайнера меблів

• Доставка, збирання та монтаж меблів

• Гарантійне обслуговування виробів

             Меблі, куплені у нас, принесуть комфорт і додадуть чарівність Вашому будинку! Нам важливий кожен клієнт і ми зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені!           

                                                                                                                   З повагою адміністрація компанії.

 

бус1      бус2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *